Nowy tomograf komputerowy w zmodernizowanej pracowni
Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach
przy ul. Kościuszki 29

     Na ten moment czekali zarówno pacjenci jak i personel medyczny. Pracę na pełnych obrotach rozpoczyna nowoczesny tomograf komputerowy w zmodernizowanej pracowni mieszczącej się w szpitalu przy ulicy Kościuszki 29 w Gliwicach.


    Urządzenie pozwala sprawniej i szybciej niż dotychczas diagnozować pacjentów z oddziałów szpitalnych, w sytuacji, gdy lekarze muszą niemal natychmiast uzyskać informację o stanie chorego by móc podjąć dalsze działania – podkreśla dr Miłosz Zbroszczyk specjalista radiolog.

      Tomograf komputerowy zainstalowany w szpitalnej pracowni jest jednym z najlepszych na rynku w swojej klasie, zapewnia maksymalny komfort pacjentowi, dla którego cała procedura diagnostyczna jest zwykle bardzo stresująca. Przyjazne wnętrza nowej pracowni zapewnią lepsze warunki przeprowadzania badań, co ma ogromne znaczenie również dla personelu medycznego.

    Zakup nowoczesnego tomografu komputerowego był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Miasta Gliwice (1 mln 355 tysięcy złotych). Ze środków własnych Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach sfinansowano prace remontowo-modernizacyjne, a także zakupiono wstrzykiwacz kontrastu.

SZPITAL MIEJSKI NR 4 W GLIWICACH Sp. z o. o.

ul. Kościuszki 29 / Zygmunta Starego 20
44-100 Gliwice

www.szpital4.gliwice.pl